Jump to content


Photo

"Kapetan Amerika" i "Tor" dobijaju nastavke


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 frost0

frost0
  • DON'T PANIC

  • 642 posts
  • 33 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Despotovac

Posted 21 April 2011 - 04:36 PM

"Kapetan Amerika" i "Tor" dobijaju nastavke

Studio "Marvel" najavio snimanje nastavaka filmova o superheroju i arogantnom nordijskom ratniku.



Iako nisu ni prikazani, filmovi "Kapetan Amerika" i "Tor" dobiće nastavke.
Kris Evans i Kris Hemsvort će reprizirati uloge superheroja, odnosno boga groma.



Studio "Marvel" je otkrio da će oba glumca uskoro igrati zajedno u filmu "Osvetnici" sa Robertom Daunijem Džunioroma,
ali da će nakon toga svaki od njih snimiti i nastavke filmova koji će premijerno biti prikazani ovog leta.



"Tor će uploviti u još jednu avanturu, dok će Kapetan Amerika nastaviti da istražuje moderni svet", rekao je predsednik "Marvela" Kevin Feidž.


Izvor: MONDO
  • 0

#2 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 21 April 2011 - 06:51 PM

Kad pre? Pa još ni prvi filmovi nisu izašli. I otkud im to da neko želi nastavke da gleda već sada, kad ni prvi filmovi nisu pušteni u etar. Već su smorili i guše, dave...
  • 0

#3 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 21 April 2011 - 07:00 PM

Sve se vrti oko para! Ljudi su zeljni vizuelnog spektakla a ovakvi filmovi sa ovako poznatim junacima i bogatim mitologijama garantuju upravo to i uspevaju na polju finansija. Ne zaboravimo da se vec spremaju dva nastavka Green Lanterna iako jos prvi deo nije izasao.
Sto se mene tice ja jedva cekam Thora i Green Laterna i iz onoga sto sam dosad video mislim da ce mi se svideti tako da se vec radujem nastavcima a sto se tice Captaina Amerkae nikad nisam bio neki njegov fan tako da sam ravnodusan.
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!