Jump to content


Photo

Persi Džekson u "Moru čudovišta"


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 c0fi

c0fi
  • 4,081 posts
  • 249 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Nindža Kornjače, DC crtaći, GTO

Posted 18 June 2011 - 05:15 PM

Avanturistička fantazija "Persi Džekson: Kradljivac munje" dobiće nastavak u kojem će glavnog junaka ponovo glumiti Logan Lerman, preneo je filmski magazin "Total film".

Režiser će biti nemački sineasta Tor Frojdntal među čijim filmovima su "Hotel za pse" i "Diary of a Wimpy Kid".

"Persi Džekson: Kradljivac munje" je filmska adaptacija romana Rika Riordana koju je 2010. snimio Kris Kolambus. Priča prati 12-godišnjeg dečaka Persija, osumnjičenog za krađu munje boga Zevsa.

Nastavak će nositi naziv "More čudovišta" - po drugom romanu Riordanovog serijala "Persi Džekson i bogovi Olimpa".

U središtu priče je nastojanje mladog junaka Persija Džeksona da spase kamp u kojem živi s polubogovima. Kako bi to učinio, dečak mora da zaplovi Morem čudovišta, i na tom strašnom putovanju on otkriva još jednu tajnu o svojoj porodici.

"More čudovišta" trebalo bi da stigne u bioskope početkom 2012.

Izvor : MONDO
  • 0
"Ms. Gordon, I uh, see you've discovered our little secret. Yes, I admit it, I am Batman."
-Alfred Pennyworth

#2 Artband

Artband
  • Kakolukia

  • 1,666 posts
  • 319 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Nikšić Eterijum
  • Omiljeni crtać:Volter Dizni ih je stvorio previše

Posted 18 June 2011 - 11:11 PM

Gledao sam ,,Persi Džekson i bogovi Olimpa: Kradljivac munje", i nije mi se uopšte svidio.
  • 0

Imamo svo vrijeme ovoga svijeta, dobri moj Iznogude...


#3 duksim1984

duksim1984
  • 1,462 posts
  • 5 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Belgrade
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 20 June 2011 - 08:06 PM

Meni jeprvi bio ok, cekam nastavak.

Edited by duksim1984, 20 June 2011 - 08:06 PM.

  • 0





Similar Topics Collapse

  Topic Forum Started By Stats Last Post Info