Jump to content


Photo

Volite "Star Wars"?


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 SerbianGod

SerbianGod
  • 6,476 posts
  • 423 Reputation
  • Gender:Male
  • Location:Beograd, Srbija
  • Omiljeni crtać:Legend of the Galactic Heroes

Posted 17 June 2011 - 10:40 AM

Ako je odgovor "da", dođite na prvu domaću konvenciju ljubitelja ove fantastične sage u Studentskom kultunom centru!



Ako je odgovor "da", dođite na prvu domaću konvenciju ljubitelja ove fantastične sage u Studentskom kultunom centru!

Konvencija posvećena epskoj sagi "Star wars" je prvi događaj i prvo okupljanje ljubitelja takve vrste u našoj zemlji, i održaće se u nedelju 19. juna od 11 do 21 sat u Velikoj sali Happy centra u beogradskom SKC-u.

U SAD godišnje se održava sličan događaj pod nazivom "Star Wars: Celebrations". Takođe, i evropske zemlje imaju sada već dugu tradiciju obeležavanja filmske sage čija je popularnost počela 1977. godine i do danas nije prestala.

Domaća konvencija podrazumeva celodnevni program koji sadrži pet predavanja o različitim aspektima Ratova zvezda, potkrepljenim audio-vizuelnim materijalom, kao i nagradnim kvizom na kraju celog događaja koji bi celu atmosferu Konvencije veoma obogatio.

Takođe, za vreme cele Konvencije, biće aktivna svojevrsna berza kolekcionarskih predmeta, gde posetioci mogu doneti delove svojih kolekcija za razmenu. Poseban deo Konvencije je i izložba radova škole i radionice crtanja stripa i ilustracije Đorđa Lobačeva, kao i celodnevna radionica stripa.

Izvor: mondo.rs
  • 0

#2 Skaplja

Skaplja
  • 2,910 posts
  • 241 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:Transformersi

Posted 17 June 2011 - 10:57 AM

Odgovor je naravno "da" ali dzep kaze "ne"... cry.gif
  • 0
You're monster Zod! ...and I'm gonna stop you!

#3 Joda

Joda
  • The Librarian

  • 20,212 posts
  • 1,471 Reputation
  • Gender:Male

Posted 17 June 2011 - 11:26 AM

ko bude iso mozda se sretnemo...bez uvrede al necu nista da organizujem..ako se vidimo videli smo se ako ne jbg..imam moju ekipu za ove stvari i to je to...
  • 0

This song is ending. But the story never ends.


#4 cartoonking

cartoonking
  • 867 posts
  • 28 Reputation
  • Gender:Male
  • Omiljeni crtać:naruto

Posted 17 June 2011 - 02:57 PM

Joda je glavni za ove stvari ovde...Znam tačno gde da ga nadjem u kraju...R2D2...
  • 0
You can run, but you can not SLIDE...